There is a $0.50 off any TWO (2) Pace products coupons that you can print. Is there anything better than chips and salsa? Especially when your Salsa is made in Texas, not NEW YORK CITY!!!!! I love this stuff, I use it omelets, tortilla chips, quesadillas and lots of other stuff I can’t think of right now! Thanks I Heart The Mart!
My Walmart store had this awesome deal on Salsa for a while so be sure to check if you still have them near you. If you don’t you can still use the $0.50 off any TWO (2) Pace productscoupon on this 1lb jar for only $1.98.
Pace Salsa 1lb: $1.98
$0.50 off any TWO (2) Pace products
Total: $1.73
Pace Salsa or Queso: $1.00 (check availability)
$0.50 off any TWO (2) Pace products
Total: $.75 each




Part comedian, part Dad, part athlete. He will boss around your children while they play ball.
Just as angelic as she looks, this girl could easily raise a Village by herself, and all the children would grow up to be President.
Self proclaimed, she would be a webkinz dog. Because, "they're cute, and puppies are too. And they're sweet and they always get along with other puppies."
This mini-Martha Stewart can handle ANY craft you send her way. She isn't all bows and rainbows, she's got karate kid moves!
Not "Pick-Me-Up" like caffeine, she wants you to pick her up! AND NOW!
Anything that can be destroyed WILL be destroyed!
Practically Perfect in Every Way for now! Nicknamed "The Panda" she is rolly polly and lives by the motto, "the little one, is KING!"
The resident Labradoodle, Miller got his name because Mom won and got to name the baby! Need something chewed up? He'll take care of it. Especially if it's expensive..