Multi-Item Deals
Mix & Match: Save $2 WYB 4, Save $4 WYB 8 and $6 WYB 12, Products Listed
Kraft Salad Dressing, 15.8 – 16 oz – $1.49
WYB 4; Single Price $1.99Includes: Select varieties
- $0.75/2 Kraft Salad Dressing – 6-14-15 SS; Includes 15.8 – 16 oz Only (exp. 08/09/15)
- $1.00/2 Kraft Salad Dressing – 6-14-15 SS; Includes 15.8 – 16 oz Only (exp. 08/09/15)
Final Price: $0.99
Buy 2; Use $1/2 Coupon; Combine with 2 additional items
Save $7 Instantly when you spend $25 on Select Items, after coupons have been applied. See ad for limits/restrictions.
Bounty Basic Paper Towels, 1 Roll – $1.00
Includes: Select varieties
- $0.50/1 Bounty Basic Paper Towels; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day
- $0.50/1 Bounty Basic Paper Towels; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day
Final Price: $0.50
Pantene Fixatives, 6.6 – 12.6 oz – $3.00
Includes: Select varieties
- $1.25/1 Pantene Styling Product; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day
- $1.50/1 Pantene Styler or Treatment – 7-5-15 PG; Excludes Trial or Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 08/02/15)
- $2.00/1 Pantene Styler or Treatment Product – 6-14-15 SS; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 07/31/15)
- $3.00/2 Pantene Products – 7-5-15 PG; Excludes Trial or Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 08/02/15)
- $4.00/2 Pantene Products – 6-14-15 SS; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 07/31/15)
- $5.00/3 Pantene Shampoo AND Conditioner or Styler – 7-5-15 PG; Excludes 6.7 oz and Trial or Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 08/02/15)
Final Price: $1.00
Pantene Pro-V Shampoo or Conditioner, 6.6 – 12.6 oz – $3.00
Includes: Select varieties
- $2.00/2 Pantene Shampoo or Conditioner; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day
- $1.00/2 Pantene Shampoo or Conditioner Products – 6-14-15 SS; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 07/31/15)
- $3.00/2 Pantene Products – 7-5-15 PG; Excludes Trial or Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 08/02/15)
- $4.00/2 Pantene Products – 6-14-15 SS; Excludes Trial and Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 07/31/15)
- $5.00/3 Pantene Shampoo AND Conditioner or Styler – 7-5-15 PG; Excludes 6.7 oz and Trial or Travel Size; Limit of 4 Like Coupons Per Household Per Day (exp. 08/02/15)
Final Price: $1.00
Buy 2; Use $4.00/2 Coupon
Bread & Bakery
Bulk Bagels – $0.50
Includes: Select varieties
Canned Goods & Soups
Safeway Kitchens Tomatoes, 14.5 – 15.25 oz – $0.69
Includes: Select varieties
Dairy
Dannon Yogurt, 4 – 6 oz – $0.50
Includes: Select varieties
- Stacks With $0.20/1 Yogurt – Ibotta Rebate; Includes 5 oz or Larger Only; Excludes Multi-Packs, Frozen Yogurt, Drinkable Yogurt, Non-Dairy, or Yogurt Dips
- Stacks With $1.00/3 Dannon Single Serve Cups – MobiSave Rebate; Includes 5.3 oz or Larger Only
Out-of-Pocket Price: $0.17
Final Price: $0.10
Buy 1; includes Ibotta Savings & MobiSave Savings
Pantry Essentials Milk, gal – $1.99
Limit 2Includes: Select varieties
- Stacks With $0.20/1 Milk – Ibotta Rebate; Includes 1 gal; White Milk Only
- Stacks With $0.50/1 Milk – Checkout 51 Rebate; Includes Gallon; Excludes Flavored and Non-Dairy Varieties; May Vary By Account
Out-of-Pocket Price: $1.99
Final Price: $1.29
Buy 1; Includes Checkout 51 and Ibotta Savings
Yoplait Yogurt, 4 – 6 oz – $0.50
Includes: Select varieties
- $0.50/5 Yoplait Yogurt Cups; Includes Original, Light, Light Thick & Creamy, Thick & Creamy, Whips!, or Lactose Free
- $0.40/2 Yoplait Yogurt Cups; Includes Original, Light, Light Thick & Creamy, Thick & Creamy, Whips!, and Lactose Free; Void in LA, NJ, ND, and NV
- $0.40/2 Yoplait Yogurt Cups; Includes Original, Light, Light Thick & Creamy, Thick & Creamy, Whips!, and Lactose Free; Void in LA, NJ, ND, and NV
- $0.40/2 Yoplait Yogurt Cups; Includes Original, Light, Light Thick & Creamy, Thick & Creamy, Whips!, and Lactose Free; Void in LA, NJ, ND, and NV
- $0.50/5 Yoplait Yogurt Cups; Includes Original, Light, Light Thick & Creamy, Thick & Creamy, Whips!, or Lactose Free; Void in LA, NJ, ND, and NV
- $0.50/5 Yoplait Yogurt Cups; Includes Original, Light, Light Thick & Creamy, Thick & Creamy, Whips!, or Lactose Free; Void in LA, NJ, ND, and NV
- $0.50/5 Yoplait Yogurt Cups – 6-7-15 SS (exp. 08/01/15)
- $0.50/5 Yoplait Yogurt Cups – 7-12-15 SS (exp. 09/05/15)
- Stacks With $0.25/1 Yoplait Yogurt – MobiSave Rebate; Includes 6 oz or Larger Only
Out-of-Pocket Price: $0.40
Final Price: $0.30
Buy 2; Use $0.40/2 Coupon; Includes: Ibotta
Packaged Meats
Farmland Bacon, 12 oz – $2.48
Includes: Regular or Thick
Out-of-Pocket Price: $2.48
Final Price: $2.28
Buy 1; includes Ibotta Savings
Produce
Bananas, Organic, per lb – $0.79
USDA Organic
- Stacks With $0.20/1 Bananas – Ibotta Rebate
- Stacks With $0.25/1 Bananas – Checkout 51 Rebate; May vary by account; Pick Your Own Offer Participating Item; May Only Choose 1 of 5
Out-of-Pocket Price: $0.79
Final Price: $0.34
Buy 1 lb; Includes Checkout 51 and Ibotta Savings
Grapes, Red, Seedless, per lb – $0.69
New Crop



Part comedian, part Dad, part athlete. He will boss around your children while they play ball.
Just as angelic as she looks, this girl could easily raise a Village by herself, and all the children would grow up to be President.
Self proclaimed, she would be a webkinz dog. Because, "they're cute, and puppies are too. And they're sweet and they always get along with other puppies."
This mini-Martha Stewart can handle ANY craft you send her way. She isn't all bows and rainbows, she's got karate kid moves!
Not "Pick-Me-Up" like caffeine, she wants you to pick her up! AND NOW!
Anything that can be destroyed WILL be destroyed!
Practically Perfect in Every Way for now! Nicknamed "The Panda" she is rolly polly and lives by the motto, "the little one, is KING!"
The resident Labradoodle, Miller got his name because Mom won and got to name the baby! Need something chewed up? He'll take care of it. Especially if it's expensive..